محل تبلیغات شما

دیجیتال آنالوگ آنالوگ دیجیتال شما به مه-پا می گویید. من به انگشتان پا می گویم. چه کسی درست است؟ چه کسی اشتباه می کند؟

دیجیتال یا آنالوگ - کدام بهتر است؟

آیا حتی تا وقتی که خوب به نظر برسد اهمیتی دارد؟

همه ما می توانیم در این مورد به توافق برسیم -

ساعت مچی توسط مردم به دلایل زیادی پوشیده می شود. بعضی از افراد برای گفتن وقت راحت ، ساعت مچی می پوشند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است به دلایل شخصی تر باشند. برخی از ساعتها ممکن است به دلیل ویژگی های اضافی طراحی آنها نسبت به سایرین قابل قبول باشد.

این را می توان در ویژگی هایی از قبیل ماشین حساب ، کرنومتر ، GPS و حتی سنجهای سنجی مشاهده کرد. صرف نظر از ساعتی که مردم از آن استفاده می کنند ، اغلب تحت دو طرح اصلی - ساعت آنالوگ یا دیجیتال طبقه بندی می شوند.

با استفاده از این ایده ، کاربران می توانند طرح های واقعی ، قطعات تماشا و حرکات موجود در یک ساعت دیجیتال یا آنالوگ را بدانند. اتخاذ بهترین تصمیم و در نظر گرفتن گزینه مناسب ساعتها برای استفاده امکان پذیر است وقتی طبقه بندی یک ساعت دیجیتال یا آنالوگ را درک کنید.

وقتی صحبت از ساعت و لباس به طور کلی می شود ، تصمیم گیری صحیح مهم است.

در این مقاله ، ما قول می دهیم که بحث را یک بار و برای همیشه حل کنیم!

فهرست مطالب

چرا یک ساعت آنالوگ را انتخاب می کنید؟

جوانب انتخاب یک ساعت آنالوگ:

منفی برای انتخاب یک ساعت آنالوگ:

چرا یک ساعت دیجیتالی را انتخاب می کنید؟

مزایای انتخاب ساعت دیجیتال:

منفی برای انتخاب ساعت دیجیتال:

در اینجا یک راهنمای سریع برای کمک به شما در انتخاب آنالوگ یا دیجیتال وجود دارد

خواندن ساعت

تنظیمات را تماشا کنید

تماشای سبک اولویت

هنوز هم گیج شده در مورد چه چیزی بخرم؟ در اینجا مهم است

چرا یک ساعت آنالوگ را انتخاب کنید؟

توسط سازه های مکانیکی ، ساعت یا ساعت آنالوگ از مکانیسمی برای گفتن زمان استفاده می کند. این سازه های مکانیکی می توانند به صورت دست و شماره گیری باشند. در مورد ساعت دیجیتالی ، ساختارهای الکترونیکی مانند LED و کریستال مایع می توانند به نشانگر زمان کمک کنند.

در اینجا یک ساعت مچی خوب وینچرو مشاهده می کنید:

با چهره ساعت مینیاتوری ، یک ساعت آنالوگ قادر خواهد بود زمان را به مدت دوازده ساعت به راحتی نمایش دهد. این شامل یک دقیقه و یک ساعت صفحه نمایش است.

هر فرصتی برای یافتن دست دوم با برخی از ساعت های مشخص آنالوگ وجود دارد. در حال حاضر می توانید ساعتهای آنالوگ را با اعداد رومی و اعداد سنتی پیدا کنید. علائمی وجود دارد که شصت دقیقه در ساعت را برای اکثر ساعتهای آنالوگ نشان می دهد. در حالی که ساعت های دیجیتال اغلب دارای ویژگی های اضافی هستند ، ساعتهای آنالوگ نیز از توابع به روزرسانی شده رونمایی می کنند.

ساعتهای آنالوگ در مقایسه با ساعتهای دیجیتال بسیار سنتی هستند. در حقیقت ، ساعتهای آنالوگ را می توان در تعداد زیادی قیمت و سبک مشاهده کرد. برای افرادی که عاشق لوازم جانبی کلاسیک هستند ، یک ساعت آنالوگ ممکن است بهترین انتخاب باشد. ساعات کاری آنالوگ برای رویدادهای زیبا که به ظاهر و لباس رسمی نیاز دارند ایده آل است.

آن را از جیمز باند بگیرید. با ماشین خوب پیش می رود.

در واقع ، یک ساعت یک لوازم جانبی خوب برای شرکت در یک رویداد رسمی است. با ترکیبی مناسب از کراوات ، کتانی و یک ساعت خوب ، سر در نوار خواهید چرخید.

پیشنهادات انتخاب یک ساعت آنالوگ:

ساعتهای آنالوگ از زیبایی ظاهری بیشتری برخوردار هستند

یک ساعت کاری آنالوگ با ختم پیچیده مچ دست است

ساعتهای آنالوگ مخصوص انواع رویدادها هستند

ساعتهای آنالوگ بسیار با دوام هستند که ساعتهای دیجیتال به دلیل مواد سخت تر خود را نشان می دهند

ساعتهای آنالوگ از تنوع طراحی بیشتری نسبت به ساعتهای دیجیتال برخوردار هستند.

CONS برای انتخاب یک ساعت آنالوگ:

ساعتهای آنالوگ با ارزش اقتصادی بالاتری نسبت به ساعتهای دیجیتال کار می کنند

برخی از ساعتهای قدیمی آنالوگ دارای سیستم عملکرد روشنایی نیستند

این کار خواندن وقت شما در شب دشوار و دشوار خواهد بود

ساعتهای آنالوگ فاقد گزینه های جایگزین مانند تایمر هوشمند و تقویم هایی هستند که به راحتی در یک ساعت دیجیتالی یافت می شوند

دقت زمان ممکن است یک مشکل بزرگ برای ساعتهای آنالوگ باشد.

چرا یک ساعت دیجیتال انتخاب کنید؟

دیجیتال به راحتی به معنای چیزی در یک عدد است یا انگشتان حساب می شود. در مقابله با دیجیتال ، آنالوگ حاکی از یک مقدار مداوم است. با داشتن ساعت های دیجیتالی ، ساعت ها در ساعت ها و ساعت ها روی نمایشگرهای الکترونیکی پیدا خواهید کرد. برخی از ساعت های دیجیتالی نیز ثانیه ها را در یک صفحه نمایش خوب ردیابی نشان می دهند.

در اینجا ساعت مشهور اپل دیده می شود که به اندازه این ساعت مینیمالیستی در هر کافه hipster در بروکلین همه جا حاضر است:

یک چیز برای ساعتهای دیجیتالی مطمئنی است و ویژگیهای شگفت انگیز این ویژگی باقی مانده است. تقویم ، کرنومتر ، هشدار ، ماشین حساب ، GPS و سایر عملکردهای عالی اغلب در ساعتهای دیجیتالی ظاهر می شوند. ساعت های دیجیتال می توانند برای جذب نرخ پایین و پرهزینه به همراه ویژگی های به روز شده طراحی شوند.

اینجا یک ساعت دیجیتال مفید است که تقریباً هر روز می پوشم:

توصیف بسیار شخصی من در مورد داشتن یک ساعت دیجیتالی ارزان -

این ساعت دیجیتال کاسیو چشمک زن نیست. کمتر از 10 دلار است اما من هر صبح 5:00 بیدار می شوم و این ساعت یکی از اولین مواردی است که من قرار داده ام. سپس برای یک جلسه سالن سخت در ورزشگاه می روم. این ساعت ساده 10 دلاری به من کمک کرده است که استراحت را بین مجموعه ها قرار بگیرم و من را با تمرین خود نگه داشته باشم.

قبل از اینکه این ساعت را تماشا کنم ، در سالن بدنسازی dilly dally می کردم. تکرارهای من را انجام دهید مجموعه را تمام کنید. ساعت آنالوگ را روی دیوار تماشا کنید. سپس فید توییتر من را برای بسکتبال بررسی کنید

چگونه می توان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد که باعث فروش شود

بهترین برنامه های گپ تصویری برای تبدیل فاصله اجتماعی به معاشرت از راه دور

بهترین برنامه های Android (ژوئن 2020)

ساعت ,آنالوگ ,یک ,، ,دیجیتال ,ساعتهای ,یک ساعت ,ساعت آنالوگ ,ساعتهای آنالوگ ,ساعت دیجیتال ,آنالوگ را ,آنالوگ ساعتهای آنالوگ ,ساعت آنالوگ ساعتهای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگی برای همه ی عشق ماشین ها باغ سپیدار seoicc محصولات ارگانیک نگاهی به اخبار هالیوودی medyamusic اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران R@hweb مجله ای متفوات و به روز در زمینه بازیگران ایرانی ....